O NAS

 

SERDECZNIE zapraszamy Państwa do willi "Przy plaży" w Pogorzelicy. Nasz obiekt jest przepięknie położony w pasie przybrzeżnej wydmy ok. 30m od szerokiej, piaszczystej plaży. Całą okolicę porasta wysoki, sosnowy las, który razem z czystym morskim powietrzem tworzy niezwykły, przesycony jodem mikroklimat - w sam raz na poranne spacery. Powietrze pozbawione jest zanieczyszczeń i zawiera dużą dawkę jodu działającego profilaktycznie i leczniczo na alergików, zwłaszcza dzieci.

Naszym gościom proponujemy również przejażdżki rowerowe lub popularny ostatnio Nordic Walking - marsz ze specjalnymi kijkami, jako świetna forma ćwiczeń dla tych, którzy mają problemy z dyskopatią, stawami czy układem krążenia.

ODDAJEMY do Państwa dyspozycji komfortowo urządzone 2-, 3- i 4- osobowe pokoje z dostępem do internetu, oraz dwupokojowe zestawy typu "studio". W każdym jest pełen węzeł sanitarny i TV. Niektóre z nich posiadają własny balkon lub wyjście na taras.

 


PRZY budynku znajduje się zagospodarowany teren rekreacyjny z niewielkim oczkiem wodnym. Pełna zieleni okolica i kameralna atmosfera, znakomicie wpływają na samopoczucie i komfort wypoczynku naszych gości.

W BUDYNKU    znajduje się również  stylowo urządzona Restauracja, w której każdy z naszych gości będzie mógł zjeść smaczne i domowe dania kuchni polskiej, jak również mile spędzić czas przy filiżance dobrej kawy z odrobiną czegoś mocniejszego...

Ponadto nasza restauracja oferuje również możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego, komunii, imienin, urodzin, czy innych kameralnych uroczystości.

PLAŻA I MORZE to nie jedyne nasze atrakcje. Liczne, turystyczne -> SZLAKI-ROWEROWE <- . Latarnia morska i Muzeum Rybołówstwa w Niechorzu, zabytki Trzęsacza, Aleja Gwiazd w Międzyzdrojach... to miejsca, które z pewnością warto odwiedzić w wolnym czasie.

W pobliżu znajduje się też unikatowa i wciąż czynna, parowa kolejka wąskotorowa. W najbliższej okolicy znajduje się także jezioro z rezerwatem ptactwa wodnego, a kanał łączący jezioro z morzem to raj dla wielbicieli łowienia ryb.

JESZCZE raz serdecznie zapraszamy i życzymy miłych wrażeń podczas pobytu w naszym pensjonacie.